Наша компанія була заснована більше 20 років тому, протягом цього часу придбала багатий досвід роботи на ринку будівельних матеріалів Полтави і Полтавської області. В наявності є свій торгово-виставковий комплекс площею понад 3 тис. М2 і свої складські приміщення будівельних матеріалів площею понад 10тис. м2

У КРАЙТ працює 150 співробітників, кожен є досвідченим фахівцем у своїй справі.

Ми надаємо нашим клієнтам великий спектр послуг і товарів, починаючи від різноманітних дрібниць і закінчуючи всім необхідним для побудови вашого будинку і ремонту житла. У нашому торгово-виставковому комплексі ви можете особисто ознайомитися з нашою продукцією (з представленої нами продукцією), оцінити її якість, порівняти ціни. Наші фахівці допоможуть знайти і вибрати необхідний вам матеріал, проконсультувати вас, допомогти здійснити доставку в потрібне вам місце.

Для вас працюють наші менеджери, які в найкоротші терміни виконають ваше замовлення, укомплектують його, доставлять і виставлять рахунок. Форма оплати різна: приймаємо як готівкові, так можливий і безготівковий розрахунок. Крім того, вас приємно порадують і здивують наші дуже демократичні ціни.

Ми співпрацюємо з такими відомими фірмами, як "Ceresit", "Knauf", "Isover", "TermoLife", "Polimin", "Dufa", "Scanmix", "Penoboard", "Triora", "Зебра", "Колорит ", які є нашими постійними партнерами.

Завжди раді бачити вас! Завжди готові вам допомогти!